Kinnitusvahendid

Pakume kinnitusvahendeid

  • välitingimustesse
  • sisetingimustesse
  • põrandakinnitus
  • terrassikinnitus
  • nurgikud

ESSVE tooted

ESSVE eelistamine kinnituslahenduste tarnijana on ohutu, turvaline ja lihtne valik. ESSVE pakub täielikku kinnitusvahendite sortimenti. Meie valikus on 40 000 erinevat toodet. Meie tootevalik ulatub mobiiltelefonides kasutatavatest tillukestest kruvidest kuni tammidele mõeldud suurte kinnituslahendusteni.

Tahame anda teile täpset ja selget teavet, et teha õige toote valimine teie jaoks lihtsaks. Me testime kõiki meie poolt müüdavaid tooteid ning teeme tootmisprotsessi ja lattuveo käigus regulaarselt pistelisi kontrolle.

Suur valik ja põhjalikud teadmised ESSVE on Põhjamaade turuliider kinnituslahenduste alal. Varustame ehitus- ja konstruktsioonisektorit kinnitusvahenditega juba 1970. aastast alates. Tänu oma valdkonnateadmistele pakume klientidele ohutuid ja turvalisi lahendusi.

Meil on lai valik kinnitusvahendeid, umbes 800 erinevat tooteartiklit. Meie toodete kasutusotstarbe kirjelduse ja paigaldusjuhised leiate nii pakendilt kui ka tootekataloogist. Erinevad lahendused erinevatele keskkondadele Põhjamaade kliima esitab meie toodetele kõrgeid nõudmisi. -30 ja +30 kraadi vahel kõikuvad temperatuurid eeldavad kvaliteetseid tooteid. Meie kinnitusvahendid on välja töötatud spetsiaalselt põhjamaise kliima jaoks.

ESSVE CorrSeal on meie tüübikinnitusega pinnatöötlus, mis annab äärmiselt tõhusa korrosioonikaitse. Pinnatöötlust on testinud firma SITAC, kes määras selle korrosiooniklassiks C4, mis lühidalt tähendab väga niiskeid ja tugevalt saastunud õhuga siseruume või mõõduka soolasisalduse või tuntavalt saastunud õhuga väliskeskkonda.

Meie esinduses on müügil ka tööprillid ja -kindad firmadelt Zekler ja Guide.

 

Saada päring