Tumba-istikukast

TUMBA-ISTIKUKAST

Trendwood nomenklatuur on täienenud paari vahva valmistoote näol – termopuidust tumba-istikukast.

Stiilsed kaks ühes tumbad on kasutatavad ka istikukastina. Läbimõeldud mõõtmetega disain sobib hästi kasutamiseks kitsamatel rõdudel. Samas on võimalik mitme toote kombineerimise tulemusena sisustada ära ka suurem terrass, aianurk või suveköök.

Tegemist on termopuidust toodetud toodetega, mis on eestimaise heitliku ilmastiku jaoks justkui loodud. Termotöödeldud puit on hooldusvaba ehk tooted ei vaja ilmtingimata peitsimist, värvimist vms sorti lisatöötlust. Toodet võib soovikorral ka töödelda, nii suurendate vastupidavust veelgi ja saate anda tumbadele isikupärase, teie maitsele vastava välimuse.

TOOTE MÕÕDUD

Tumba-istikukast mõõdud: 37 x 41cm
Tumba-istikukast kõrgus (koos kaanega) 39cm

Hind: 23.90€

Valmistoodet on võimalik kasutada kahtepidi – sügavama ja kõrgema põhjaga ilma, et põhja välja võtma peab. Tumba-istikukast võib olla tooli eest, samuti panipaik väiksematele aiatööriistadele või hoopis minilaud õige väikesele rõdule. Lisaks tumbale valmistame ka aialaudu, tutvu tootega lähemalt siit. Tooteid võib osta eraldi, kui ka komplektis. Soeta, kasuta ja säti need paika täpselt nii nagu Sulle sobib!

GALERII

AIAMÖÖBLI KOMPLEKT

Tooteid on võimalik osta Trendwood OÜ müügipunktist Pikk tn 4 hoovis. Kui Sul ei ole võimalik tulla kohale, siis anna oma soovist meile teada ja tooted leiavad ise tee Sinuni!

Küsimuste, ettepanekute ning edasimüügi sooviga palume pöörduda: info@trendwood.ee

Vaata ka meie teisi valmistooteid:

REMMERSI KAMPAANIA

Igalt ostetud liitrilt 1% hinnast alla
Trendwood
Loe edasi