Laud

LAUD

Trendwood nomenklatuur on täienenud paari vahva valmistoote näol. Esitleme – Eesti puidumeistrite poolt valmistatud laud. Kui Sinu rõdu, terrass või aianurk ootab nukralt veel sisustamist, siis sea sammud meile.

Lauad on valmistatud kauakestvast termopuidust. Termotöödeldud puit on hooldusvaba ehk tooted ei vaja peitsimist, värvimist vms sorti lisatöötlust. Ent soovikorral, võite neid täiendavalt ka töödelda, et veelgi vastupidavust suurendada ning anda toodetele isikupärane toon.

Laua mõõdud

Lauaplaat 60 x 60cm
Laua kõrgus 70,5cm

Hind: 43.90€

Lisaks aialauale on võimalik soetada ka tumba-istikukasti. Trendwood poolt valmistatud õuemööbel sobib oma läbimõeldud mõõtmete ning mitmekülgse kasutamisvõimaluse poolest kasutamiseks eelkõige kitsamatel rõdudel. Samas on võimalik mitme toote kombineerimise tulemusena sisustada ära ka suurem terrass, aianurk või suveköök. Tooteid võib osta eraldi kui ka komplektis.

GALERII

AIAMÖÖBLI KOMPLEKT

Tooteid on võimalik osta Trendwood OÜ müügipunktist Pikk tn 4 hoovis. Kui Sul ei ole võimalik tulla kohale, siis anna oma soovist meile teada ja tooted leiavad ise tee Sinuni!

Küsimuste, ettepanekute ning edasimüügi sooviga palume pöörduda: info@trendwood.ee

Vaata ka meie teisi valmistooteid:

REMMERSI KAMPAANIA

Igalt ostetud liitrilt 1% hinnast alla
Trendwood
Loe edasi